Water solutions

Water & System

Firma

Firma AquaTank zajmuję się produkcją systemów zbiornikowych dla rolnictwa i ogrodnictwa.
Zbiorniki wodne firmy AquaTank to gwarancja jakości w najbardziej konkurencyjnych cenach na rynku. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do osób zajmujących się rolnictwem, ogrodnictwem oraz leśnictwem.

Aquatank to synonim profesjonalizmu w dostarczaniu rozwiązań do mieszania, przechowywania, pompowania różnych płynów. Nasze rozwiązania są sprawdzone i cieszą się dobrą renomą w całej Europie.

Zbiorniki wodne firmy Aquatank spełniają wszelkie wymogi związane z przepisami BHP, ponadto posiadają certyfikaty CE – produkty są zgodne z wymaganiami dyrektyw nowego podejścia. Oznacza to, że produkt został poddany specjalnej ocenie zgodności.

Nasza misją jest zbudowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami i dostarczanie im produktów o najwyższej jakości w możliwie najniższych cenach. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego dostarczamy produkt do 72h od momentu potwierdzenia zamówienia. Nasz zespół składa się z wyspecjalizowanej kadry pracowniczej, posiadającej duże doświadczenie w branży zbiorników wodnych. Dzięki temu zyskujemy zaufanie naszych klientów. Nasi doradcy zadbają o to, aby pomóc klientowi przy doborze zbiornika wodnego odpowiedniego do jego potrzeb.

Zajmujemy się produkcją zbiorników na wodę wykonywanych z blachy falistej. Zbiorniki wykonywane są z blachy Ruukki o grubości 1,5 – 2mm. Zbiorniki umożliwiają przechowywanie wody do takich celów jak nawadnianie, ogrzewanie lub napowietrzanie. Charakteryzują je przede wszystkim duża stabilność i siła mechaniczna, łatwa instalacja, niskie koszty konserwacji oraz ograniczenie kosztów związanych z transportem wody.

Produkujemy szeroką gamę zbiorników wody dla obiektów mieszkalnych, handlowych, hodowlanych czy dla instalacji przemysłowych. Aby zapewnić Państwu spokój i swodobę w korzystaniu ze zbiorników – wszystkie nasze zbiorniki posiadają gwarancję.

W wyposażeniu standardowym zbiorników znajdą Państwo membranę EPDM, drabinę ułatwiającą przebieg procesu rozładunku zbiornika, rurę opróżniającą na dnie zbiornika, a wszystkie elementy stworzone są z agrowłókniny 300g/m2. Oferujemy również transport (płatny, do uzgodnienia), oraz montaż, którego ceny zaczynają się już od 350 złotych.

 

Modele zbiorników

Produkujemy zbiorniki o pojemności od 8 do 600 m3, które mierzą odpowiednio od 1,1 do 4,5 metra. Średnica w zależności od wielkości zbiornika oscyluje w granicach od 3 do 16 metrów.

 

Katalog online

W naszym katalogu online
znajdziesz aktualnę bazę
produktów łącznie ze
zdjęciami oraz cennikiem.

Zobacz więcej

Video

Member of group

logo
Projekt i wykonanie: crafton